top of page
Пошук
ozohrlitsei

Зустріч з представниками військових закладів

Сьогодні учні 11-их класів мали можливість поспілкуватися з представниками вищих військових навчальних закладів. Військова професія – одна з чотирьох найбільш затребуваних професійних сфер. Багато корисного та цікавого розповіли військові офіцери нашим випускникам про свої заклади.

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здійснює підготовку офіцерів командного профілю для підрозділів танкових, механізованих, аеромобільних військ та підрозділів військової розвідки і спеціального призначення, офіцерів командного та інженерного профілів для підрозділів ракетних військ та артилерії, фахівців ракетно-артилерійського озброєння, офіцерів-автомобілістів інженерного профілю, фахівців з організації культурно-просвітницької роботи та дозвілля, тилу, фізичного виховання і спорту, а також військових диригентів. Академія здійснює підготовку офіцерів тактичної ланки для Збройних Сил та інших військових формувань України за освітньо-кваліфікаційними рівнями: “бакалавр” та “спеціаліст” на базі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання за 11 напрямами, 14 спеціальностями та 22 спеціалізаціями. В Академії створена потужна соціальна інфраструктура, яка включає бібліотеку, клуб, спортзал, стадіон зі спортивними майданчиками для гри у волейбол, баскетбол, міні-футбол, а також новий спортивний тренажерний комплекс під відкритим небом, Інтернет-кафе, сучасну поліклініку та лазарет.

Інститут Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» – єдиний вищий військовий навчальний заклад України, який готує офіцерські кадри для національного флоту та Морської охорони Державної прикордонної служби. Кардинальних змін життя навчального закладу зазнало після початку збройної агресії нацистської росії. На початку 2014 року ворог вторгся до українського Криму та заблокував військові частини, зокрема Академію ВМС України. Весь світ тоді облетіли кадри з севастопольського вишу, курсанти якого відмовилися зраджувати військовій присязі та, знаходячись під прицілом окупантів, беззбройні, виконали національний гімн України. В пресі їх назвали «вірними» – і це почесне звання вони носять до сих пір, вже ставши офіцерами. Один з них наш земляк Костишин Влад, 2019 року Інститут вперше відкрив свої двері для дівчат. 21 серпня 2021 року Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний затвердив малюнок нарукавного знака Інституту ВМС. Зараз Інститут націлений на підготовку військово-морських офіцерів – лідерів нового типу, здатних до ефективних та адаптивних дій в складних, небезпечних, непередбачених ситуаціях, в умовах граничних напружень всіх фізичних та емоційних сил.

Національний університет Повітряних Сил імені Кожедуба здійснює військову освітню діяльність з підготовки військових офіцерів за напрямками військових льотчиків, штурманів, фахівців з бойового управління авіацією, фахівець з виховної роботи, зенітних ракетних військ противоповітряної оборони, радіотехнічних військ, інженерно-авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації та АСУ, інформаційних та технічних систем, метрології та інформаційно-вимірювальні технології. Факультети здійснюють підготовку військових, цивільних та іноземних фахівців, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр.

Після офіцерів, представників вишів, перед учнями виступив майор відділу Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Вячеславович Левашов, який на власному прикладі та прикладі своєї родини показав переваги, гідність та престижність професії військового.


12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


До зимових канікул залишилось

bottom of page